O Firmie

Firmę założyłem w 1997 roku; powodem do takiej decyzji była chęć niezależności zawodowej oraz szansa rozwijania i pogłębiania wiedzy praktycznej i teoretycznej, także nielimitowany czas pracy.

Ogromne spektrum możliwości dawało mi taką sposobność, że szybko zbudowałem strukturę firmy nowoczesnej, opartej na wcześniej zdobytym doświadczeniu. W 1999 roku odbyłem kilku tygodniowe szkolenie w firmie Vaillant, niedługo później podpisałem z tą firmą umowę na świadczenie usług serwisowych. Połączenie wiedzy z zakresu hydrauliki oraz montażu, uruchomienia jak i napraw urządzeń marki Vaillant pozwoliło mi znaleźć się w gronie polecanych instalatorów i serwisantów, szybko zdobyłem grupę klientów, którzy zadowoleni z moich usług polecają mnie dalej.

Jako właściciel firmy El San Pruszków zatrudniam jedynie wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników systematycznie podnosząc ich kwalifikacje, na których zawsze mogę polegać. Pracę swoją wykonują z entuzjazmem, każda nowa umowa, jest dla nas wyzwaniem, które pochłania bez reszty, a efekt końcowy, wywołuje szeroki uśmiech i miłe wspomnienia.

Wszystkie prace wykonujemy zgodnie ze sztuką budowlaną oraz przepisami BHP, opieramy się na swoim doświadczeniu, jednak nie lekceważymy opinii innych.

Pracujemy narzędziami przeznaczonymi dla profesjonalistów, dzięki którym osiągamy wysoką jakość wykonanej pracy, wykonanie zamówienia poprzedza wielogodzinne merytoryczne zapoznanie się z projektem oraz w porozumieniu i konsultacji z inwestorem, które zazwyczaj uwieńczone jest podpisaniem umowy.


Zapraszam do współpracy Tomasz Jabłoński – El San Pruszków


Referencje